Studio Utrecht CS
Onze verschillende studioruimtes zijn uitermate geschikt voor het opnemen van jouw live event. Met uitzicht over het Stationsplein, veel licht en professionele camera apparatuur hebben we alles in huis om jouw (online) event tot een succes te maken.
talkshows
online events
webinars
Over de studioruimtes
Impressie
Inbegrepen faciliteiten
65 inch flatscreen
WiFi
Whiteboard
Flipover
Drankjes
Fruit
Studio faciliteiten
iMac computer
€30,-
Camera, licht en geluid
€95,-
Camera team
Vanaf €910,- incl. camera, licht en geluid
Trainer / spreker
Op aanvraag
Tarieven camera team
-
Eén camera registratie (90 min) €910,-
Eén cameraman die één camera bedient. Voor een meer rechttoe rechtaan online event zonder al te veel dynamiek is deze optie geschikt
-
Twee camera registratie (90 min) €1300,-
Twee cameramannen die twee camera's bedienen. Voor een event met meer dynamiek met afwisseling tussen verschillende shots is deze optie geschikt
-
Drie camera registratie (90 min) €1450,-
Twee cameramannen die drie camera's bedienen. Voor een event met meer dynamiek met afwisseling tussen verschillende shots, en een extra statische camera is deze optie geschikt.
Tarieven nabewerking & videomontage
Covid-19 maatregelen
Wij doen iedere twee uur een desinfectieronde om er voor te zorgen dat alle oppervlakten schoon blijven. Deurlinken, koffieapparaat, tafels, stoelen; we houden het steriel!
Door onze ruime lokalen, gangen en openbare ruimten kunnen wij overal 1,5 meter afstand waarborgen. De tafels in de ruimtes staan ruim uit elkaar, en door de inrichting kan je je vrij bewegen zonder opstoppingen.
We hebben op onze locatie een zeer hoogwaardig ventilatiesysteem dat verse lucht naar iedere ruimte brengt en deze ook weer afgevoerd. We hebben dus constante verse lucht van buiten en geen recirculatie. Ook hebben we verschillende co2 meters geplaatst op onze locatie die alleen een hoge kwaliteit hebben aangegeven.
Handen wassen! Een van de belangrijkste dingen die je kan doen om het risico op besmetting te verlagen is het wassen van je handen. Wij zorgen er daarom voor dat zeep en desinfectiemiddelen altijd in de buurt zijn.
Bereikbaarheid
- Interparking P1: Spoorstraat 22, 3511 EN Utrecht
- Interparking P2: Spoorstraat 17, 3511 EN Utrecht
- Tarief 4 uur voordeelkaart (1x in en uitrijden): ma – do € 7,-
- Tarief 4 uur voordeelkaart (1x in en uitrijden): vr – zo € 8,50
- Tarief day trip parking (24u): ma – vr €25,-
Looproute station
Looproute parkeerplaats
Annulering
U kunt tot twee weken voor de aanvangsdatum kosteloos annuleren.
Bij annulering tussen 14 dagen en 7 dagen voor de aanvangsdatum bedragen de annuleringskosten 50% van de totale reserveringswaarde.
Bij annulering tussen 7 dagen en 48 uur voor de aanvangsdatum bedragen de annuleringskosten 75% van de totale reserveringswaarde.
Bij annulering binnen 2 werkdagen voor de aanvangsdatum kan er gekozen worden uit twee opties:
- Bij definitieve annulering wordt er 100% van het originele bedrag als annuleringskosten in rekening gebracht.
- Bij annulering is het eenmalig mogelijk om de datum van de boeking te wijzigen (let op: hierna is de boeking niet meer te annuleren!)